Áramszabályozott aszinkronmotoros hajtás kaotikus viselkedése

Sütő, Z. and Nagy, István and Backhausz, L. and Zabán, K. (1997) Áramszabályozott aszinkronmotoros hajtás kaotikus viselkedése. ELEKTROTECHNIKA, 90 (5). pp. 171-175.

Full text not available from this repository.
Item Type: Article
Subjects: Q Science > QA Mathematics and Computer Science > QA75 Electronic computers. Computer science / számítástechnika, számítógéptudomány
Depositing User: Eszter Nagy
Date Deposited: 11 Dec 2012 14:53
Last Modified: 11 Dec 2012 14:53
URI: http://eprints.sztaki.hu/id/eprint/1299

Update Item Update Item